Odklad daňového přiznání, odklad daně, odklad platby daně z příjmu, odklad podání

facebook Sdílet na FACEBOOK   skype Volejte zdarma na Skype   Tax Deferral

Odklad daňového přiznání

pro firmy a živnostníky
DPPO a DPFO za rok 2024
od daňového poradce on-line již za 1.800 Kč bez DPH do 15 minut

Odklad - proč ho využít

Odklad daně – proč ho využít?

Jste právě v situaci, kdy nejste schopni podat včas daňové přiznání? Nebo nemáte snad všechny podklady, aby vaše daňové přiznání bylo podáno včas a hlavně se správnými údaji? Tak rozhodně nepanikařte! Taková nepříjemnost se může stát každému z nás. Využijte odkladu daňového přiznání a i splatnosti daně. Samozřejmě této služby využijete i z jiné řady důvodů např. pokud ve vašem účetnictví chybí nějaká data nebo se domníváte, že vaše daňové přiznání není správně sestaveno. Plánujete rekonstrukci účetnictví? Pro nás tato činnost není žádný problém, i to zařídíme. Přece se takovou náročnou prací nebudete okrádat o volný čas. Rekonstrukce účetnictví je pro naše specialisty každodenní záležitostí, se kterou si snadno poradí. Samozřejmě v první řadě musíme získat všechny potřebné podklady od vaší společnosti a pak můžeme začít samotný proces rekonstrukce účetnictví.

 

Odklad DPPO a odklad DPFO – rozdíl ve službě se sestavením daňového přiznání a bez něj

Odklad daně mohou zprostředkovat naši odborníci, a to daňoví poradci. Pokud vaše daňové přiznání za vás zpracuje daňový poradce, budete ho muset podat nejpozději do 6 měsíců po uplynutí zdaňovacího období, což je prodloužení o celé 3 měsíce, které se velmi vyplatí. Tím, že odklad DPPO bude proveden daňovým poradcem, získáte větší důvěryhodnost u finančního úřadu. Dále budete mít více času zaměřit se na získání více daňových úspor a také budete mít prodlouženou lhůtu na placení záloh. Zároveň, pokud bude vaše daňové přiznání sestaveno daňovým poradcem a bude zjištěno, že je sestaveno špatně, odpovědnost za toto špatné sestavení ponese právě daňový poradce. Odklad daně, ať už odklad DPPO nebo odklad DPFO, je pro vás skvělou možností, jak lze vyřešit vaše dočasné problémy. Přece takovou možnost nemůžete nechat jen tak bez povšimnutí!

 

Mapa stránek | Všeobecné podmínky | Seznam českých a slovenských internetových stránek | CZIN.eu | Katalog-odkazů.cz | Katalog-www-stranek.cz | ONLINE-ONLINE.cz
Katalog odkazů.net | SeoLink.cz | PR Články | TOPLINKs.CZ |
Copyright odkladdanovehopriznani.cz © 2024
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.ostatní partneři >>