Odklad daňového přiznání, odklad daně, odklad platby daně z příjmu, odklad podání

facebook Sdílet na FACEBOOK   skype Volejte zdarma na Skype   Tax Deferral

Odklad daňového přiznání

pro firmy a živnostníky
DPPO a DPFO za rok 2024
od daňového poradce on-line již za 1.800 Kč bez DPH do 15 minut

Odklad daňového přiznání udělený advokátem

Odklad daňového přiznání se Vám může hodit hned z několika důvodů. Před samotnou rekapitulací všech výhod, které s ním souvisí, je dobré si upřesnit, kdo jej může ze zákona udělovat. Nejedná se totiž o právo výhradně svěřené daňovým poradcům. Odklad daňového přiznání může zpracovat i samotný advokát.


Proč je výhodné využít odkladu daňového přiznání

Vždy, když si nejste stoprocentně jisti, že daňové přiznání stihnete vypracovat včas a bezchybně, nastává ta pravá chvíle zajistit si řešení. Ať už jste aktivní fyzická nebo právnická osoba, můžete této možnosti využít. Stěžejní je požádat o odklad včas a dopřát si tak luxus dostatečné časové rezervy navíc. Nehovoříme o pár dnech nebo týdnech. S odkladem daňového přiznání, které může zařídit advokát, získáte k dobru další celé tři měsíce. To už je pádný argument k tomu, tuto variantu nejen zvážit, ale především také zrealizovat. Za tuto dobu si s přehledem stihnete dořešit vše potřebné k tomu, aby celý proces proběhl v klidu, bez stresu a především v souladu se všemi náležitostmi, které vyžaduje finanční úřad.

 

Poslední den, který je stanoven k podání řádného daňového přiznání, je jak velmi pravděpodobně víte, 2. duben. To je pro řadu firem a živnostníků, kteří jsou povinni daňové přiznání podat, doslova šibeniční termín. Možná jste si zpočátku byli jisti tím, že Vy s ním nebudete mít problém. Jak se však toto datum blíží, zjišťujete, že Vaše doklady nejsou kompletní, je třeba je dát do pořádku, nejste si jisti, že se správně orientujete v legislativě, kterou se aktuálně podávané přiznání k dani řídí atd. Není tedy nad čím váhat, zajistěte si odklad daňového přiznání s pomocí advokáta.


Proč je moudré využít pomoci někoho dalšího

Pokud si zvládnete do již zmíněného termínu daňové přiznání zpracovat i podat a zároveň také včas zaplatit vyměřenou daň, pak nemáte důvod. Jestliže však z jakéhokoli důvodu víte nebo tušíte, že tenhle termín letos neklapne, pak požádejte o odklad. A to nejlépe s využitím profesionálů, kteří vědí jak na to. Jinak jste odkázáni na komunikaci s místně příslušným finančním úřadem, což však ještě zdaleka neznamená, že budete se svou žádostí úspěšní. V této instituci jen těžko uspějete s omluvou, že nestíháte. Přijímá pouze pádné důvody k odkladu.


Předejděte komplikacím a spojte se s námi

Celý proces Vám maximálně ulehčíme, nemusíte se prakticky o nic starat a zároveň máte jistotu, že s námi odkladu daňového přiznání dosáhnete. Ať už odklad daňového přiznání procesuje advokát nebo daňový poradce, stále se jedná o službu, která Vám přináší jen samé benefity. V případě, že zvažujete nejen vyřízení samotného odkladu, ale hodily by se vám i další služby zkušeného daňového poradce, jsme také k dispozici. Stovky našich klientů, kteří se na nás obrací s žádostí o pomoc, chtějí mít stoprocentní jistotu, že právě jejich daňové přiznání bude v pořádku a v čas doručeno na správnou adresu.
Pokud se i Vy chcete letos ušetřit zbytečného stresu spojeného s podáním daňového přiznání na poslední chvíli nebo nemáte k dispozici nikoho, kdo by byl zárukou jeho bezchybného zpracování, obraťte se na nás. Buďte si jisti, že dodržovat termíny se vyplatí. Proč se zbytečně vystavovat riziku, které vám hrozí, v případě prodlevy. Sankce nebo pokuty za pozdní podání nebo zaplacení daně mohou být vysoké. Navíc vám daňové přiznání zpracované daňovým poradcem přinese výhody, mezi které patří uplatnění všech možných slev a odpočtů a celkové daňové optimalizace. Poradce za zpracované přiznání plně odpovídá a je pojištěn na případné škody, které by vám mohl způsobit, přece jen neomylný není nikdo. Nespoléhejte proto na štěstí a pojistěte si svůj klid.

 

Mapa stránek | Všeobecné podmínky | Seznam českých a slovenských internetových stránek | CZIN.eu | Katalog-odkazů.cz | Katalog-www-stranek.cz | ONLINE-ONLINE.cz
Katalog odkazů.net | SeoLink.cz | PR Články | TOPLINKs.CZ |
Copyright odkladdanovehopriznani.cz © 2024
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.ostatní partneři >>