Odklad daňového přiznání, odklad daně, odklad platby daně z příjmu, odklad podání

facebook Sdílet na FACEBOOK   skype Volejte zdarma na Skype   Tax Deferral

Odklad daňového přiznání

pro firmy a živnostníky
DPPO a DPFO za rok 2024
od daňového poradce on-line již za 1.800 Kč bez DPH do 15 minut

Odklad daňového přiznání 2021

Zájem o odklad daňového přiznání stále roste, a to z dobrých důvodů. Zjistěte, proč je odložení přiznání výhodné i pro vaše podnikání, ať už jste fyzická či právnická osoba (společnost). Poradíme vám, jak se při něm „nešlápnout vedle“.


Jak odložit daňové přiznání?

Letos musíte daňové přiznání podat do 1. 4. 2021 – na Apríla. Pokud si z vás osud vystřelí a z nějakého důvodu termín propásnete, nezoufejte. Finanční úřad dává opozdilcům pět dalších pracovních dní k dobru, během kterých ještě neplatíte pokutu za pozdní doložení.

O odklad daně můžete zažádat sami a prokousávat se úskalími na vlastní pěst Navíc připravte, že od vás berňák bude chtít slyšet vážné či nepředvídatelné důvody – například náhlá vážná nemoc či požár domu. Výmluvy typu „nestihl jsem“ smete ze stolu.

Mnohem spolehlivější cestou je proto oslovit naše spolupracující daňové poradce či advokáty, zapsané v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou. Jeho služby doporučujeme využít každému podnikateli, který si není na 100 % jistý, že se s podáním přiznání sám vyrovná. Není to sice zadarmo, ale rozhodně vás to vyjde levněji než „napařené“ pokuty za chyby ve formuláři, i než případná kontrola finančákem.

Poradce zpracuje fyzickým osobám odklad daňového přiznání již od 1.800 Kč bez DPH. Právnické osoby musí počítat s trochu vyšší částkou. Někdy je tato služba zahrnuta ve výhodném balíčku spolu se sestavením daňového přiznání či kompletní rekonstrukcí účetnictví. Pro podnikatele, kteří v účetnictví a daních „plavou“, je toto velkou výhodou.

Už dávno se nemusíte za poradcem trmácet na druhý konec republiky se na druhý konec republiky. Žádost vyplníte online z pohodlí domova za čtvrt hodinky. Šetříte tak váš čas, nervy, finance i nohy.

 

Pro uplatnění odkladu daňového přiznání postupujte následovně:

  1. Kontaktujte poradce nejpozději do 31. března 2021
  2. Poskytněte mu veškeré identifikační údaje pro jaká subjekt bude daňová odklad udělen.
  3. Udělte mu plnou moc ke zpracování vašeho daňového přiznání.
  4. Odešlete na finanční úřad tento doklad o plné moci. Vaší žádosti zpravidla vyhoví, ale vyžádá si od vás poplatek dle ceníku
  5. Nahlaste odklad do konce dubna 2020 vaší ZP a ČSSZ.
  6. Dojednejte podmínky, za kterých váš poradce přiznání zpracuje a podá – například cena a termín.


Proč využít služby daňového poradce či advokáta?

Představa, že poradce formulář jen orazítkuje a popřeje hodně štěstí, je milná. Naopak vám může nabídnout komplexní služby kontroly a daňové optimalizace vašeho přiznání. Oslovit ho doporučujeme z mnoha důvodů:

Více času, jistota správného zpracování a možnost nalezení nových úspor. Daňový poradce či advokát je téměř „kouzelník“ v oblasti daní. Jeho služby proto doporučujeme využít každému podnikateli – fyzické či právnické osobě. Ušetříte tím spoustu času, starostí a případně i financí, které by vám sežraly udělené pokuty za chyby ve formuláři.

 

Mapa stránek | Všeobecné podmínky | Seznam českých a slovenských internetových stránek | CZIN.eu | Katalog-odkazů.cz | Katalog-www-stranek.cz | ONLINE-ONLINE.cz
Katalog odkazů.net | SeoLink.cz | PR Články | TOPLINKs.CZ |
Copyright odkladdanovehopriznani.cz © 2024
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.ostatní partneři >>