Odklad daňového přiznání, odklad daně, odklad platby daně z příjmu, odklad podání

facebook Sdílet na FACEBOOK   skype Volejte zdarma na Skype   Tax Deferral

Odklad daňového přiznání

pro firmy a živnostníky
DPPO a DPFO za rok 2024
od daňového poradce on-line již za 1.800 Kč bez DPH do 15 minut

Odklad daňového přiznání pro podnikatele a živnostníky

Datum pro podání daňového přiznání se rychle blíží, možná už ale teď víte, že jej nestihnete odevzdat včas, nebo nemáte k dispozici všechny důležité podklady. Jaké jsou v této situaci vaše možnosti? Pokud si zařídíte odklad daňového přiznání, nemusíte mít strach, že budete penalizováni.


Ještě jste o této možnosti neslyšeli? Jedná se o oficiální způsob, jak oddálit podání daňového přiznání a zaplacení daně z příjmu. Vše důležité za vás vyřídí náš daňový poradce nebo advokát. V případě, že se pro tuto možnost rozhodnete, získáte navíc 3 měsíce času na dokončení všech náležitostí.

Tuto možnost mohou využít jak právnické, tak fyzické osoby, tzn. jak firmy, tak živnostníci. Nabízíme prostý odklad podání daňového přiznání za rok 2020 a odklad platby daně DPPO/DPFO za rok 2020 až do června 2021. Vybrat si můžete i variantu, která kromě odkladu zahrnuje také sestavení daňového přiznání.

Nezbytné je kontaktovat nás nejpozději 1. dubna 2019 s žádostí o odklad daňového přiznání nebo odklad platby daně. Bez daňového odkladu byste museli nejpozději tento den podat daňové přiznání. Pokud se pro daňový odklad rozhodnete, lhůta se prodlužuje až do 1. července 2021.


Jestliže se rozhodnete využít služby našeho daňového poradce nebo advokáta, je postup následující:

Na našich stránkách vyplníte online objednávku, popřípadě objednáte telefonicky či osobně. My připravíme odklad daňového přiznání a také oznámení finančnímu úřadu o zastoupení daňovým poradcem. Poté provedete platbu – platební kartou, na bankovní účet nebo v hotovosti na naší pobočce v Praze. Do 15 minut vám zašleme oskenovanou plnou moc daňového poradce, kterou zašlete pomocí datové schránky vašemu finančnímu úřadu nejpozději 1. dubna. Do konce dubna podáte oznámení o daňovém odkladu na vaši zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení. Nejpozději do 15. června nám pak doručíte originál daňového přiznání. Vybraný daňový poradce jej podepíše a zašle finančnímu úřadu.

V následující tabulce najdete přehled cen za naše služby >>

 

Mapa stránek | Všeobecné podmínky | Seznam českých a slovenských internetových stránek | CZIN.eu | Katalog-odkazů.cz | Katalog-www-stranek.cz | ONLINE-ONLINE.cz
Katalog odkazů.net | SeoLink.cz | PR Články | TOPLINKs.CZ |
Copyright odkladdanovehopriznani.cz © 2024
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.ostatní partneři >>